Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.05.2017 10:04:15

Zmiana terminu spotkania

Informujemy, że został zmieniony termin meczu Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola. Na początku spotkanie miało odbyć się 31 maja 2017 roku. Nowym terminem jest 7 czerwca (środa) o godzinie 17:00

Porażka w Piotrowicach

Początek spotkania Powiślaka z POM-em toczył się pod dyktando naszej drużyny. Zostało to udokumentowane bramką w 25. minucie, którą strzelił Krystian Brudz po dobitce strzału Artura Sułka. Radość po strzelonej bramce nie trwała jednak długo. Dwie minuty później błąd przy próbie interwencji po rzucie rożnym popełnił Maksymilian Żuber, a zawodnik z Piotrowic umieścił piłkę w siatce. W 42. minucie, przy próbie zablokowania piłki w polu karnym, piłkarz Powiślaka zagrał piłkę ręką, a sędzia podyktował rzut karny. Do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł zawodnik gospodarzy i precyzyjnym strzałem umieścił ją w siatce. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1. W 58. minucie, po rzucie rożnym wykonywanym przez POM, w polu karnym upadło dwóch zawodników rywali, a sędzia ponownie wskazał na "wapno". Kolejny raz rzut karny został wykorzystany i zespół z Piotrowic prowadził już 3:1. Na odpowiedź Powiślaka nie trzeba było długo czekać. 5 minut później Rafał Giziński wykonywał rzut wolny, a piłka po jego strzale wpadła do siatki. Nasi zawodnicy jeszcze mocniej zaatakowali rywali, ale nie przynosiło to efektu bramkowego. W 90. minucie POM wyprowadził kontratak, który przyniósł im czwartą bramkę, a mecz zakończył się porażką Powiślaka 4:2.

Maksymilian Żuber - Kamil Leszczyński, Patyk Grzegorczyk, Rafał Banaszek, Sebastian Gołębiowski, Rafał Giziński, Kamil Przychodzień (65 Mateusz Antoniak), Dominik Giziński (75 Karol Niećko), Artur Sułek, Krystian Brudz (65 Łukasz Stępień), Mateusz Kamola

21 maja 2017, 17:00 - Piotrowice
POM Iskra Piotrowice - Powiślak Końskowola 4:2 (2:1)
Maciej Chrześcijan 27, Łukasz Mietlicki 42 (k), 58 (k), Radosław Kaczmarczyk 90 - Krystian Brudz 25, Rafał Giziński 63

Żółte kartki: Banaszek, Grzegorczyk, Przychodzień

Sędziował: Mikołaj Kostrzewa (Lublin).

Zapowiedź 29. kolejki

Najbliższym rywalem Powiślaka w rozgrywkach IV ligi będzie POM Iskra Piotrowice. Rywale zajmują 16 miejsce w tabeli i zgromadzili 25 punktów, czyli tyle samo ile nasz poprzedni przeciwnik, Polesie Kock. POM nie będzie jednak prostą przeszkodą do pokonania, na wiosnę potrafił zaskoczyć wyżej notowanych rywali. W ostatnim meczu rozgrywanym na własnym boisku pokonał Tomasovię, a w kwietniu zremisował z Hetmanem. Piłkarze z Piotrowic zdecydowanie lepiej radzą sobie kiedy grają na swoim obiekcie - w tych meczach zdobyli 18 punktów. Powiślaka czeka ciężki wyjazd, ale po przełamaniu w meczu z Polesiem liczymy, że drużyna z Końskowoli ponownie będą mogli dopisać do swojego dorobku punktowego kolejne trzy punkty. Mecz odbędzie się w niedzielę, początek o godzinie 17.00.

Pary XXIX kolejki

Sobota, 20.05
LKS Milanów - Victoria Żmudź (godz. 11:00)
Lublinianka Lublin - Hetman Zamość (godz. 14:00)
Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna (godz. 16:00)
Kłos Chełm - Polesie Kock (godz. 17:00)
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm (godz. 17:00)

Niedziela, 21.05
Lutnia Piszczac - Unia Hrubieszów (godz. 17:00)
Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 17:00)
Włodawianka Włodawa - Stal Kraśnik (godz. 17:00)
POM Iskra Piotrowice - Powiślak Końskowola (godz. 17:00)

Wygrana w debiucie trenera

Mecz z Polesiem Kock był pierwszym pod wodzą nowego szkoleniowca drużyny, Marka Nowaka. Od początku Powiślak był stroną przeważającą i już w 6. minucie miał doskonałą okazję do strzelenia bramki. Rzut karny wywalczył Rafał Banaszek, ale strzał z jedenastu metrów wykonywany przez Kamila Leszczyńskiego obronił bramkarz Polesia. Pomimo dobrej gry Powiślaka do przerwy 0:0. W 77. minucie padła jedyna bramka w tym meczu, a jej autorem był Dominik Giziński. Powiślak wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu. Było to pierwsze zwycięstwo ligowe od 19 marca.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski (65 Mateusz Antoniak), Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Dominik Giziński, Rafał Banaszek (80 Karol Niećko), Artur Sułek, Maciej Pięta (65 Krystian Brudz), Damian Kopeć (75 Mateusz Kamola), Rafał Giziński

14 maja 2017, 17:00 - Końskowola
Polesie Kock - Powiślak Końskowola 0:1 (0:0)
Dominik Giziński 77

Żółte kartki: Rafał Giziński, Gołębiowski, Pięta

Sędziował: Mateusz Garbaty (Zamość)

W 6. minucie Kamil Leszczyński (Powiślak) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Polesia obronił).

"Kto wygrał mecz?!"
Niewykorzystany rzut karny

Zapowiedź 28. kolejki

Po serii porażek i remisie ze Stalą Kraśnik, Powiślak zagra na wyjeździe z Polesiem Kock. Rywale byli rewelacją poprzedniego sezonu IV ligi i przez długi czas plasowali się w czubie tabeli. Ten sezon już nie wygląda tak korzystnie, Polesie zajmuje 14. pozycję w tabeli i musi walczyć o pozostanie w rozgrywkach. Sytuacja Powiślaka również nie jest zbyt komfortowa i ważne jest aby w meczu z takim rywalem jak Polesie zdobywać cenne punkty. Liczymy, że drużyna pod wodzą nowego trenera korzystnie zaprezentuje się na boisku i z Kocka przyjedzie z kompletem punktów. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17.00

Pary XXVIII kolejki

Sobota, 13.05
Unia Hrubieszów - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 17:00)
Hetman Zamość - Lewart Lubartów (godz. 17:00)
Kłos Chełm - Kryształ Werbkowice (godz. 17:00)
Górnik II Łęczna - Lublinianka Lublin (godz. 17:30)

Niedziela, 14.05
Stal Kraśnik - POM Iskra Piotrowice (godz. 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Włodawianka Włodawa (godz. 16:00)
Chełmianka Chełm - LKS Milanów (godz. 16:00)
Polesie Kock - Powiślak Końskowola (godz. 17:00)
Victoria Żmudź - Lutnia Piszczac (godz. 17:00)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

robi jablonsky1
29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.

Tomb81raider
22.09.2016 20:05
Ale jaja, jednak MOTOR się trafił, jak dla mnie SUPER, nie ukrywam, że tego chciałem. Fajny meczyk się szykuje, a jak już się odpadnie, to przynajmniej z kimś konkretnym...

21.09.2016 21:37
tak jak to miało miejsce bodaj 2 sezony temu podczas meczu z Ładą B. ... xD Tak na marginesie: to ktoś może z puławskiej TV ?

21.09.2016 21:35
A co tyczy się relacji meczu z T-sovią, to fajnie to wyglądało. Jak dla mnie dobrze było by, gdyby takie relacje zdarzały się sporo częściej. Oby to NIE był tylko jednorazowy "epizod",

21.09.2016 21:32
z III ligi w kol. rundzie, też z pewnością mało kto by narzekał zapewne...

21.09.2016 21:31
Co do OPP - brawo, o to chodziło! Teraz jak by się Motor/Avia trafiły, było by fajnie, przynajmniej mecz byłby w końcu u siebie... Choć równie dobrze może być np. teraz Borzechów albo J-wianka, a ktoś