Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.09.2017 17:54:12

Dwie czerwone kartki, dwie 100% okazje, remis
LigaPowiślak Końskowola vs Lublinianka Lublin 1:1 (1:0)

Więcej informacji wkrótce
Zapowiedź 8. kolejki

W niedzielę 24 września Powiślak rozegra spotkanie przeciwko Lubliniance Lublin. Po niespodziewanym remisie 1:1 z Ruchem Ryki Powiślak będzie chciał zabłysnąć w meczu z drużyną z Lublina. Natomiast nasi rywale w poprzedniej kolejce wygrali z Kryształem Werbkowice 3:1 więc są zmotywowani sukcesem. Czeka nas zatem bardzo ciekawe i ciężkie spotkanie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion w Końskowoli na godzinę 15:00.

Pary VIII kolejki

Sobota, 23.09
Kłos Chełm - Kryształ Werbkowice (godz. 16:00)
Hetman Zamość - Górnik II Łęczna (godz. 16:00)

Niedziela, 24.09
Powiślak Końskowola - Lublinianka Lublin (godz. 15:00)
EKO Różanka - MKS Ryki (godz. 16:00)
Victoria Żmudź - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 16:00)
Sokół Adamów - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 16:00)
Stal Kraśnik - Roztocze Szczebrzeszyn (godz. 16:00)

PAUZA – Lewart Lubartów

Powiślak w półfinale!
Puchar Polski

W ćwierćfinale Pucharu Polski LZPN Powiślak zmierzył się na wyjeździe z POMem Iskrą Piotrowice. Już na samym początku bo w 6 minucie Tymoteusz Jezior odegrał piłkę do Rafała Gizińskiego, ten skiwał dwóch zawodników i podał do Damiana Kopcia, który pokonał bramkarza gospodarzy. Druga bramka padła w 17 minucie. Tymoteusz Jezior zagrał prostopadłym podaniem do Damiana Kopcia a on po raz kolejny pokonał bramkarza. Powiślak przewarzał lecz swoje sytuacje miał także POM co wykorzystał w 27 minucie zdobywając bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2. Po zmianie stron przez długi czas wynik meczu nie zmieniał się. Swoje sytuacje miał zarówno POM jak i Powiślak lecz bramkarze i obrońcy obu drużyn dobrze się spisywali. Dopiero w 75 minucie Damian Kopeć dostał piłkę z środka pola i biegł na bramkę POMu, oddał piłkę a gola strzelił Grzegorz Fularski. Od tego momentu akcja działa się szybko. W 80 minucie gry przepięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Kamola strzelając bramkę na 1:4. Minutę później Grzegorz Fularski asystował Damianowi Kopciowi a on ustrzelił hattricka. W 83 i w 85 minucie bramki zdobyli zawodnicy POMu pokonując Maksymiliana Żubera. Na samym końcu w 91 minucie bramkę zdobył jeszcze Maciej Pięta. Mecz zakończył się wynikiem 3:6 dla Powiślaka.

Maksymilian Żuber - Kamil Piotrowski, Patryk Kędra, Patryk Grzegorczyk, Kamil Przychodzień, Rafał Banaszek, Grzegorz Fularski, Tymoteusz Jezior (46 Artur Sułek), Rafał Giziński (46 Maciej Pięta), Damian Kopeć, Krystian Salamandra (46 Mateusz Kamola).

20 września 2017, 16:15 - Piotrowice
POM Iskra Piotrowice - Powiślak Końskowola 3:6 (1:2)
Damian Kopeć (6, 17, 81), Grzegorz Fularski 75, Mateusz Kamola 80, Maciej Pięta 90+1

Żółte kartki: -

Sędziował: Sylwester Wuczko (Lublin)

Skarb kibica we Wspólnocie Puławskiej
Prasa

Od wtorku 19 września we Wspólnocie Puławskiej skarb kibica Powiślaka Końskowola i niższych lig powiatu puławskiego. Na 24 stronach składy wszystkich drużyn, ksywy oraz ciekawostki. Zapraszamy do nabycia.

Zapowiedź Ćwierćfinału Pucharu Polski

W środę 20 września odbędą się mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski LZPN. Naszym rywalem będzie POM Iskra Piotrowice, która występuje w klasie okręgowej. Dla przypomnienia w III rundzie Pucharu Polski Powiślak zwyciężył z Zawiszą Garbów 0:3 a POM Piotrowice wygrał z GKS Niemce 5:2. Wszystkich zapraszamy do Piotrowic na godzinę 16:15.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:28
est przecież sektor dla gości... Bo chyba z racji tego, że mecz był w K-woli, tak nie powinno to wyglądać. Tyle w uwagach, liczę na uwzględnienie prośby.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:27
iążcie jakoś rozsądnie sytuację z kibicami, żeby nie było tak, jak w zeszłym roku, że miejscowi musieli się cisnąć pod szatnią, a Motorowi udostępniono w całości całą trybunę główną, pomimo tego, że j

Kuba Padaka
20.09.2017 22:24
Graty Panowie, super skuteczność, szansa na historyczny wynik, jakim jest półfinał, został osiągnięty, więc czego chcieć więcej... xD Motor po raz 2-gi: super sprawa. Tylko jedno "ale": rozw

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.