Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 19.11.2017 22:14:06

Mało brakowało...przegrywamy ze Stalą

Mecz ze Stalą Kraśnik prawidłowo został nazwany hitem rundy jesiennej. Już na samym początku spotkania to goście mieli okazję zdobyć bramkę jednak Michał Bicki znakomicie sparował piłkę na rzut rożny. W jednym z kontrataków w 17 minucie Mateusz Kamola dośrodkował piłkę z lewej strony boiska a Grzegorz Fularski zdobył bramkę z główki na 1:0. Po tej bramce Powiślak nie przestraszył się i zaczął dalej atakować. W 24 i 37 minucie Artur Sułek i Grzegorz Fularski oddawali strzały jednak bramkarz gości dobrze interweniował. Swoje okazje mieli także kraśniczanie jednak nasi obrońcy dobrze bronili. Pierwsza połowa zakończyła się jedno bramkową przewagą Powiślaka. Po przerwie drużyna Stali wyszła mocno zmotywowana, w 46 minucie fatalny w skutkach błąd popełnił Michał Bicki, widniał wynik 1:1. Powiślak nie załamał się i już sześć minut później Damian Kopeć urwał się obrońcom gości i umieścił piłkę w siatce. Kibice Powiślaka mocno dopingowali naszych graczy. Spotkanie stało na naprawdę wysokim poziomie. Już w 60 minucie bramkę z główki po rzucie rożnym zdobył Rafał Król. Obie drużyny mocno atakowały ale to Powiślak w 67 minucie po raz kolejny wyszedł na prowadzenie po strzale Damiana Kopcia. Pięć minut później Stal oddała potężny strzał z czternastu metrów jednak Michał Bicki interweniował. W 77 minucie goście zdołali strzelić na 3:3. Po tej bramce nasza drużyna do końca próbowała wywalczyć bramkę jednak brakowało nam już sił co wykorzystała Stal Kraśnik strzelając bramkę w 90 minucie gry. Po bardzo emocjonującym meczu Powiślak uległ Stali 3:4.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk (82 Mateusz Antoniak), Patryk Kędra, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga (46 Damian Kopeć), Rafał Giziński, Grzegorz Fularski, Mateusz Kamola (87 Kamil Przychodzień), Artur Sułek (66 Maciej Pięta).

11 listopada 2017, 13:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Stal Kraśnik 3:4 (1:0)
Bramki: Grzegorz Fularski 17, Damian Kopeć 52, 67 – Filip Drozd 46, 60, Rafał Król 77, Arkadiusz Maj 90

Żółta kartka: Damian Miazga

Sędziował: Jakub Bancerz (Lublin)

Zapowiedź 15. kolejki

W najbliższą sobotę czeka nas hit kolejki a może i nawet całej rundy jesiennej. Powiślak Końskowola podejmie u siebie Stal Kraśnik. Nasi rywale zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Mają na koncie tylko jedną porażkę - z Tomasovią 2:1. Powiślak natomiast zajmuje drugą lokatę z dorobkiem 31 punktów, nie przegrał ani jednego meczu i zaliczył cztery remisy. Bezdyskusyjnie będzie to bardzo zacięte i interesujące spotkanie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion przy ulicy Żyrzyńskiej na godzinę 13:00.

Pary XV kolejki

Sobota, 11.11
Lewart Lubartów - Kłos Chełm (godz. 12:00)
MKS Ryki - Roztocze Szczebrzeszyn (godz. 13:00)
Lublinianka Lublin - Górnik II Łęczna (godz. 11:00)
Kryształ Werbkowice - Hetman Zamość (godz. 13:00)
Powiślak Końskowola - Stal Kraśnik (godz. 13:00)

Niedziela, 12.11
Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 13:00)
EKO Różanka - Sokół Adamów (godz. 13:00)

PAUZA - Victoria Żmudź

Adamów zdobyty

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Powiślak mierzył się na wyjeździe z Sokołem Adamów. Od początku meczu to Powiślak był drużyną przeważającą jednak Sokół mądrze się bronił a także miał swoje sytuacje do zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga odsłona gry nie zmieniła się. Powiślak dalej napierał na bramkę ryeali. Już w 49 minucie Grzegorz Fularski miał okazję zdobyć bramkę jednak strzał obronił bramkarz Sokołu. Dwadzieścia minut później Damian Kopeć zagrał piłkę na skrzydło do Artura Sułka, który wszedł w pole karne, zwodem zmylił obrońcę i oddał strzał. Bramkarz sparował piłkę do boku gdzie znakomicie ustawił się Maciej Pięta i zdobył bramkę. Po golu na 0:1 nasi zawodnicy podbiegli do ławki rezerwowych i wykonali "kołyskę" dla trenera Gizy, któremu parę dni wcześniej urodziła się córeczka. Powiślak miał jeszcze wiele akcji bramkowych. W 88 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę z główki zdobył Patryk Grzegorczyk. W ostatniej akcji meczu, w 93 minucie także po rzucie rożnym, z główki podwyższył prowadzenie Mateusz Kłyk. Mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla Powiślaka.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Patryk Kędra, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek (90 Tymoteusz Jezior) , Damian Miazga (64 Rafał Giziński), Grzegorz Fularski, Mateusz Kamola (64 Maciej Pięta), Artur Sułek (88 Kamil Przychodzień), Damian Kopeć (75 Mateusz Kłyk).

5 listopada 2017, 13:00 - Adamów
Sokół Adamów - Powiślak Końskowola 0:3 (0:0)
Bramki: Maciej Pięta 69, Patryk Grzegorczyk 88, Mateusz Kłyk 90+3

Żółta kartka: Kamil Leszczyński

Sędziował: Albert Kędzierski (Lublin)

Bus KSP
"Kołyska" dla trenera

Zapowiedź 14. kolejki

Po tygodniu przerwy spowodowaną pauzą Powiślak zagra na wyjeździe z kolejnym beniaminkiem IV ligi, Sokołem Adamów. Nasi rywale zajmują obecnie 13 miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów. Powiślak natomiast zajmuje 2 miejsce z dwudziestoma ośmioma punktami. Niech nie zmyli nas jednak ta rozbieżność miejsc, ponieważ jak wiemy ze starć z innymi beniaminkami, wszystko może się zdarzyć (remis z MKS Ryki oraz remis z EKO Różanka). Sokół będzie się starał za wszelką cenę wygrać tak samo jak i Powiślak, dlatego to spotkanie zapowiada się równie ciekawie. Początek meczu o godzinie 13:00 na boisku w Adamowie. Serdecznie zapraszamy.

Pary XIV kolejki

Sobota, 04.11
Kłos Chełm - Victoria Żmudź (godz. 13:00)
Hetman Zamość - Lublinianka Lublin (godz. 12:00)

Niedziela, 04.11
Sokół Adamów - Powiślak Końskowola (godz. 13:00)
Stal Kraśnik - Kryształ Werbkowice (godz. 13:00)
Górnik II Łęczna - MKS Ryki (godz. 13:00)
Roztocze Szczebrzeszyn - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 12:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów (godz. 13:00)

PAUZA - EKO Różanka

Zapowiedź 13. kolejki

Podczas 13. kolejki IV ligi Powiślaka Końskowola czeka pauza spowodowana wycofaniem się z rozgrywek drużyny Włodawianki Włodawa. Za pauze nie przyznaje się punktów, ponieważ drużyna z Włodawy nie rozegrała wystarczającej ilości meczów. Najbliższe spotkanie Powiślak rozegra 5 listopada w Adamowie z tamtejszym Sokołem.

Pary XIII kolejki

Sobota, 28.10
Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna (godz. 14:00)
MKS Ryki - Hetman Zamość (godz. 14:00)
Lublinianka Lublin - Stal Kraśnik (godz. 14:00)

Niedziela, 29.10
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kłos Chełm (godz. 13:30)
Lewart Lubartów - Roztocze Szczebrzeszyn (godz. 13:00)
Kryształ Werbkowice - Sokół Adamów (godz. 13:00)
EKO Różanka - Victoria Żmudź (godz. 14:00)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:28
est przecież sektor dla gości... Bo chyba z racji tego, że mecz był w K-woli, tak nie powinno to wyglądać. Tyle w uwagach, liczę na uwzględnienie prośby.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:27
iążcie jakoś rozsądnie sytuację z kibicami, żeby nie było tak, jak w zeszłym roku, że miejscowi musieli się cisnąć pod szatnią, a Motorowi udostępniono w całości całą trybunę główną, pomimo tego, że j

Kuba Padaka
20.09.2017 22:24
Graty Panowie, super skuteczność, szansa na historyczny wynik, jakim jest półfinał, został osiągnięty, więc czego chcieć więcej... xD Motor po raz 2-gi: super sprawa. Tylko jedno "ale": rozw

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.