Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D1 Młodzik D2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.09.2018 12:31:23

Zwycięstwo w Biłgoraju

W niedzielę 2 września wyjechaliśmy do Biłgoraja by zmierzyć się z miejscową Ładą. Od początku spotkania to nasza drużyna przeważała stwarzając sporo sytuacji. W 29' bramkarz gospodarzy sfaulował naszego zawodnika w polu karnym co skutkowało podyktowaniem jedenastki. Do piłki podszedł niezawodny Patryk Grzegorczyk i nie pomylił się. Dwie minuty później po ładnej akcji gola zdobył Damian Koprucha. Po pierwszej połowie widniał wynik 0:2. Do 60' przeważaliśmy, jednak wkradła się nonszalancja i po błędzie Grzegorczyka straciliśmy bramkę. Łada złapała wiatr w żagle i zaczęła atakować lecz dobrze broniliśmy. Mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 1:2.

"Do momentu straty bramki byliśmy lepszym zespołem. Potem zaczęliśmy już więcej się bronić. Dobrze, że udało nam się dowieźć korzystny rezultat do końca" – skomentował Łukasz Giza.

Maksymilian Zolech - Robert Kazubski, Patryk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński - Adrian Dudkowski, Wiktor Bogusz (60 Łukasz Mietlicki), Damian Miazga, Rafał Giziński (70 Maciej Jakóbczyk), Damian Koprucha - Paweł Bielak (77 Matheus Caminha), Mateusz Kłyk (67 Mateusz Kamola).

2 września 2018, 16:00 - Biłgoraj
Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola 1:2 (0:2)
Bramki: Janusz Birut 61 – Patryk Grzegorczyk 29 (rzut karny), Damian Koprucha 31

Żółta kartka: Damian Koprucha

Sędziował: Jakub Bancerz (Lublin)

Zapowiedź 5. kolejki

W niedzielę 2 września wyjedziemy do Biłgoraja by zmierzyć się z miejscową Ładą. Nasz przeciwnik dotychczas odniósł jedno zwycięstwo i dwie porażki (jeden mecz nierozegrany). Powiślak dla przypomnienia zaliczył dwa zwycięstwa, jeden remis i jeden raz uznał wyższość rywala. Po nie zbyt udanym początku sezonu nasz zespół leci na fali, jednak trzeba pamiętać, że drużyna z Biłgoraja zawsze u siebie jest mocna co przypomina mecz z ubiegłej rundy (przegrana 1:0). Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na boisko Łady na godzinę 16:00.

Pary V kolejki

Sobota, 01.09
Lublinianka Lublin - Victoria Żmudź (godz. 17:00)

Niedziela, 02.09
Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm (godz. 17:00)
Hetman Zamość - Start Krasnystaw (godz. 17:00)
Kryształ Werbkowice - Lewart Lubartów (godz. 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków (godz. 17:00)
Górnik II Łęczna - MKS Ryki (godz. 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola (godz. 16:00)
Huczwa Tyszowce - Polesie Kock (godz. 17:00)

Kłyk razy dwa i trzy punkty zostają w Końskowoli!

Zawodnicy Górnika II Łęczna weszli dobrze w mecz oddając strzał już w 1' - jednak dobrze interweniował Maksymilian Zolech. Sześć minut później nie mieliśmy już tyle szczęścia. Goście wyszli z ładną akcją oddając strzał, który odbił się jeszcze od naszego obrońcy i wpadł do siatki. Widniał wynik 0:1. Po utracie gola zaczęliśmy się budzić od razu stwarzając sobie sytuacje - po dośrodkowaniu Kazubskiego uderzał Kłyk, lecz niecelnie. Bardzo ładną akcję mogliśmy zobaczyć w 33'. Adrian Dudkowski podał do Rafała Gizińskiego, który po rajdzie podał w "uliczkę" do Mateusza Kłyka a ten strzałem z "czuba" pokonał goalkeepera przyjezdnych. Do końca pierwszej połowy swoje sytuacje mieli jeszcze Bielak czy Pięta lecz wynik nie uległ zmianie. Początek drugich czterdziestu pięciu minut to atak naszej drużyny. W 49' Giziński odebrał piłkę i po raz kolejny wypuścił Mateusza Kłyka, który przelobował bramkarza Górnika. W późniejszym czasie zespół z Łęcznej miał sporo sytuacji ze stałych fragmentów gry, jednak za każdym razem można było ujrzeć niedokładne dośrodkowanie. Swoje okazje mieli też nasi gracze, lecz nie zdołaliśmy zdobyć gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla naszej drużyny.

Maksymilian Zolech - Sebastian Pyda, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński - Robert Kazubski (70 Maciej Jakóbczyk), Wiktor Bogusz, Rafał Giziński (87 Damian Miazga), Maciej Pięta (87 Łukasz Mietlicki), Adrian Dudkowski - Paweł Bielak, Mateusz Kłyk (77 Damian Koprucha).

29 sierpnia 2018, 17:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna 2:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Kłyk 33, 49 – Tomasz Czogała 7

Żółte kartki: Adrian Dudkowski, Wiktor Bogusz

Sędziował: Marcin Kluk (Zamość)

Relacja z meczu

Zapowiedź 4. kolejki

Już w tą środę czeka nas 4. kolejka IV ligi lubelskiej. Na własnym boisku podejmiemy obecnego lidera - Górnika II Łęczna. Nasz rywal do tej pory wygrał wszystkie trzy spotkania strzelając dziesięć bramek a tracąc tylko trzy. Zapowiada się pełne emocji spotkanie. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na stadion przy ulicy Żyrzyńskiej na godzinę 17:00.

Gol Bielaka dał zwycięstwo na trudnym terenie

Wyśmienicie zaczął się mecz dla Powiślaka w Tomaszowie Lubelskim. Już w 6' Paweł Bielak oddał strzał z dwudziestu pięciu metrów pokonując bramkarza rywali. Po zdobyciu bramki to nasza drużyna przez dłuższy czas przeważała. Sytuacje strzeleckie mieli jeszcze wspomniany Bielak oraz Mateusz Kłyk, jednak minimalnie się pomylili. W końcówce pierwszej połowy to Tomasovia przejęła inicjatywę, lecz wynik nie uległ zmianie. Po przerwie nasi zawodnicy stwarzali sobie sytuacje. W 49' Adrian Dudkowski uderzył w słupek, po czym źle uderzył Kłyk. Dwadzieścia minut później Patryk Grzegorczyk główkował w poprzeczkę. Swoich sił próbowali także gospodarze, jednak na posterunku dobrze spisywali się Maksymilian Zolech w raz z obrońcami. Tragiczne w skutkach mogła mieć sytuacja z 80'. Sebastian Pyda sfaulował w polu karnym napastnika z Tomaszowa a arbiter wskazał na "wapno". Na nasze szczęście gdy piłkarz podszedł do piłki, nie trafił w bramkę. Nie oddaliśmy zwycięstwa pokonując Tomasovię na trudnym terenie 0:1.

Maksymilian Zolech - Sebastian Pyda, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak (46 Kamil Leszczyński) - Robert Kazubski, Wiktor Bogusz, Rafał Giziński (83 Matheus Caminha), Maciej Pięta, Adrian Dudkowski - Paweł Bielak (89 Mateusz Kamola), Mateusz Kłyk (60 Damian Koprucha).

26 sierpnia 2018, 17:00 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola 0:1 (0:1)
Bramka: Paweł Bielak 6

Żółte kartki: Paweł Bielak, Kamil Leszczyński, Sebastian Pyda, Adrian Dudkowski, Rafał Giziński, Matheus Caminha
Czerwona kartka dla Tomasovii: Damian Szuta 90+2′ (za drugą żółtą)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ktos
06.08.2018 22:25
Jak w poprzednim roku, znowu Zawisza G. się trafia, czyli przejście dalej będzie tylko "formalnością"... :-)

Tomb81raider
22.07.2018 12:12
Rozlosowano pary I i II Rundy PP na szczeblu LZPN, zaczynamy od II Rundy OPP (5.08.) ze zwycięzcą z pary: KS Drzewce - Wisła II Puławy, także może być ciekawie już na starcie... xD

Patryk20
20.07.2018 19:04
W Końskowoli odbywa się obecnie modernizacja boiska

ktos
18.07.2018 22:03
Planowany jest tak wgle jakiś sparing w K-woli, wie ktoś?! Czy jak zwykle wszystko u innych, a u siebie będzie można wpaść dopiero na ligę... xD

robi jablonsky1
12.05.2018 09:20
Trzeba walczyć, gramy u siebie, różnie może być. Choć o tyle dobrze, że gdyby udało się znowu przejść dalej, to na sam koniec było by nieco łatwiej. Tak czy siak, powodzenia życzę xD

12.05.2018 09:17
Szkoda, że znowu (jak o finał na Motor) trafiamy na najlepszy zespół z możliwych... No ale udało się ograć III ligę 2x, to czego ma się nie udać 3 raz?! xD

Patryk20
10.05.2018 17:14
Losowanie w piątek o 12:00 happy Potencjalni rywale to Unia Hrubieszów, EKO Różanka oraz Orlęta Radzyń Podlaski

Kuba Padaka
10.05.2018 16:35
"... NAJLEPSZY w lubelskim jest, końskowolski Nasz KS" AVE Powiślak xD Z kim w półfinale Woj. 23.05., wiadomo może?

Kuba Padaka
10.05.2018 16:32
tylko bardziej myślisz o obronie, więc to raczej tak musiało wyglądać... SUPER, że wyszedł taki kapitalny strzał pod koniec! Jeszcze raz graty!!!

Kuba Padaka
10.05.2018 16:29
entu "czerwa" Avia w sytuacjach dużej przewagi nie miała, z gry to i owszem. Ale wiadomo, że jak grasz przez większ. dogr. w osłabieniu z takim zesp., to raczej się nie odkryjesz zbytnio,

Kuba Padaka
10.05.2018 16:27
Dobrze pisałem o tym pucharze, chyba miałem "nosa"! xD Brawo KSP. Tak serio, to kto był, widział, jak to wyglądało, bardzo, bardzo szczęśliwie, ale najw. efekt końcowy. Prawdę mówiąc, do mom

Kuba Padaka
06.05.2018 12:10
czyli wygrać FINAŁ. Liczy się tylko wygrana, nieważne jak, ale skuteczność do poprawy, bo inaczej nic z tego nie będzie. Do boju KSP!!!

Kuba Padaka
06.05.2018 12:08
"PUCHAR jest Nasz, siala la la la la la!!!..." xD Mobilizacja na środę, bo pasowało by wykorzystać szansę, która może się szybko nie nadarzyć powtórnie,

24.02.2018 18:49
Tak wgle, to mecz finałowy powinien być grany na weekendzie, ale brak terminów, bo gra liga, więc tego się nie przeskoczy.

24.02.2018 18:47
ale mecze tego typu powinno grać się nie wcześniej, jak poł. kwietnia/maj, tak jak to odbywa się w innych okręgach, a nie tak "kombinować na siłę".