Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 19.11.2017 22:18:23

Zapowiedź półfinału Pucharu Polski
Puchar Polski

20 września rozegrano ćwierćfinały Pucharu Polski LZPN. Nasza drużyna pokonała na wyjeździe POM Iskrę Piotrowice 3:6 a Motor Lublin zwyciężył również na wyjeździe ze Stalą Poniatowa 0:2.
Teraz czeka nas półfinał, w którym zmierzymy się z III-ligowcem. Jak wiemy to Motor będzie faworytem jednak Powiślak swoimi ligowymi meczami pokazuje, że jest dobrej formie i w tym meczu będziemy chcieli pokusić się o niespodziankę. Mecz rozpocznie się już w najbliższą środę o godzinie 15:20 na stadionie w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Pary półfinałów Pucharu Polski LZPN

Środa, 11.10 o godzinie 15:20
Powiślak Końskowola – Motor Lublin
Victoria Rybczewice/Dywany Łuszczów – Avia Świdnik.

Powrót z dalekiej podróży

Mecz w Rożdżałowie pokazał charakter Powiślaka. W pierwszej połowie to piłkarze Kłosa grali odważniej i próbowali "przycisnąć" Powiślaka. Udało im się to w 30 minucie gry kiedy to jeden z zawodników gospodarzy pokonał Maksymiliana Żubera. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej części spotkania nasi zawodnicy zaczęli atakować i przeważać. Jednak po błędzie w 52 minucie to Kłos zdobył bramkę na 2:0. Nasi piłkarze nie poddali się. Już siedem minut później bramkę kontaktową zdobył Patryk Grzegorczyk. Mateusz Kamola wykonywał rzut wolny z dalszej odległości. Uderzona przez niego piłka poleciała nad murem i trafiła w słupek, odbiła się na róg szesnastki a do niej podbiegł Patryk Grzegorczyk, który ładnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Nie trzeba było długo czekać na kolejną bramkę, osiem minut później Mateusz Kamola wszedł w pole karne Kłosa i zdobył wyrównującą bramkę na 2:2. Po tym golu było widać, że Powiślaka nie zadowalał remis i zawodnicy do samego końca dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki. Trener Giza mądrze wykonywał zmiany. W doliczonym czasie gry, w 91 minucie Maciej Pięta dostał piłkę i ładnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Można powiedzieć, że Powiślak wrócił z dalekiej podróży i zdobył trzy punkty wygrywając 2:3.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga (65 Rafał Giziński), Grzegorz Fularski (46 Mateusz Kamola), Kamil Przychodzień (46 Maciej Pięta), Mateusz Kłyk (90 Patryk Kędra), Artur Sułek (80 Damian Kopeć).

8 października 2017, 13:30 - Rożdżałów
Kłos Chełm - Powiślak Końskowola 2:3 (1:0)
Bramki: Łukasz Drzewicki 30, Kazimierz Bala 52 – Patryk Grzegorczyk 59, Mateusz Kamola 67, Maciej Pięta 90+1

Żółta kartka: Damian Miazga

Sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska)

"Z piekła do nieba. Powiślak z kolejnym zwycięstwem" ~ Lubsport

Zapowiedź 10. kolejki

W najbliższą niedzielę czeka nas 10. kolejka IV ligi, w której po raz kolejny na wyjeździe zmierzymy się z Kłosem Chełm. Nasi rywale zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. Wygrali oni czterokrotnie, dwa razy zremisowali oraz dwa razy odnieśli porażkę. Posiadają oni o siedem punktów mniej od Powiślaka. Po raz kolejny zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Początek meczu o godzinie 13:30 na stadionie Kłosa. Wszystkich kibiców gorąco zapraszamy.

Pary X kolejki

Sobota, 07.10
Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 15:00)

Niedziela, 08.10
Kłos Chełm - Powiślak Końskowola (godz. 13:30)
EKO Różanka - Kryształ Werbkowice (godz. 15:00)
Victoria Żmudź - Lublinianka Lublin (godz. 15:00)
Sokół Adamów - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 15:00)
Stal Kraśnik - Lewart Lubartów (godz. 15:00)
Górnik II Łęczna - Roztocze Szczebrzeszyn (godz. 14:00)

PAUZA – MKS Ryki

Walkower 0:3 dla Powiślaka

W meczu 9. kolejki IV ligi pomiędzy Kryształem Werbkowice a Powiślakiem Końskowola (na boisku 1:0 dla Kryształu) zagrał nieuprawniony zawodnik drużyny gospodarzy. W związku z tym Lubelski Związek Piłki Nożnej przyznał walkower 0:3 dla Powiślaka co powoduje, że na tą chwilę Powiślak jako jedyna drużyna w tym sezonie nie ma na koncie porażki.

Zmiana godziny spotkania

W związku z rozgrywanym w niedzielę meczem Reprezentacji Polski tym razem uległa zmianie godzina meczu ligowego z Kłosem Chełm. Spotkanie zostanie rozegrane dwie godziny wcześniej czyli o 13:30.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:28
est przecież sektor dla gości... Bo chyba z racji tego, że mecz był w K-woli, tak nie powinno to wyglądać. Tyle w uwagach, liczę na uwzględnienie prośby.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:27
iążcie jakoś rozsądnie sytuację z kibicami, żeby nie było tak, jak w zeszłym roku, że miejscowi musieli się cisnąć pod szatnią, a Motorowi udostępniono w całości całą trybunę główną, pomimo tego, że j

Kuba Padaka
20.09.2017 22:24
Graty Panowie, super skuteczność, szansa na historyczny wynik, jakim jest półfinał, został osiągnięty, więc czego chcieć więcej... xD Motor po raz 2-gi: super sprawa. Tylko jedno "ale": rozw

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.