Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.05.2017 10:06:04

Majówka nie dla Powiślaka

Na majówkę Powiślak wybrał się do Tomaszowa Lubelskiego na mecz z Tomasovią. Był to kolejny wyjazd, który nie zakończył się pomyślnie dla naszych zawodników. Po 30 minutach Powiślak przegrywał 0:3 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gra naszych piłkarzy wyglądała nieco lepiej, ale było to zbyt mało aby odmienić mecz. W końcówce tomaszowianie podwyższyli wynik, a w doliczonym czasie honorową bramkę dla Powiślaka strzelił Rafał Giziński.

Michał Bicki - Maciej Pięta (65 Rafał Giziński), Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Dominik Giziński (85 Mateusz Antoniak), Jakub Wankiewicz (75 Sebastian Gołębiowski), Karol Niećko, Rafał Banaszek, Artur Sułek, Damian Kopeć (46 Krystian Brudz)

3 maja 2017, 16:00 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Powiślak Końskowola 4:1 (3:0)
Karol Karólak 19, 23, Damian Szuta 30, Tomasz Kłos 89 - Rafał Giziński 90

Żółta kartka: Banaszek

Sędziował Piotr Kawiński (Chełm)

Zapowiedź 26. kolejki

W środę 3 maja, Powiślak zmierzy sie na wyjezdzie z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Nasz rywal zajmuje 4 miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do podium. Na wiosnę wygrali 4 spotkania, 3 zremisowali i przegrali tylko jedno spotkanie. W tym spotkaniu będziemy walczyć o przełamanie serii 5 porażek z rzędu. Mecz o godzinie 16.00. Zapraszamy!

Pary XXVI kolejki

Środa, 03.05
Kłos Chełm – Lewart Lubartów (godz. 12:00)
Kryształ Werbkowice – Lublinianka Lublin (godz. 15:30)
Polesie Kock – Stal Kraśnik (godz. 16:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola (godz. 16:00)
Unia Hrubieszów – POM Piotrowice (godz. 16:00)
Górnik II Łęczna – LKS Milanów (godz. 16:00)
Hetman Zamość – Lutnia Piszczac (godz. 17:00)
Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa (godz. 17:00)
Chełmianka Chełm – Łada 1945 Biłgoraj (godz. 17:30)

Czarny kwiecień

Kwiecień nie był udany w wykonaniu piłkarzy Powiślaka. 30 kwietnia nasi piłkarze grali mecz w Końskowoli z Unią Hrubieszów, która od dawna nie wygrała na boiskach rywali. Dawało to nadzieję, że uda się w końcu osiągnąć pozytywny wynik. Niestety po pierwszych 15 minutach Powiślak przegrywał już 0:2, a jeszcze przed przerwą stracił trzecią bramkę i można było powiedzieć, że jest już "po meczu". W drugiej połowie nasi piłkarze zagrali lepiej niż przed zmianą stron, ale wystarczyło to na zdobycie tylko jednej bramki. W 77. minucie na bramkę gości uderzał Damian Kopeć. Bramkarz Unii wybił piłkę, do której dopadł Krystian Brudz i z bliskiej odległości strzelił honorową bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a bilans kwietniowych spotkań Powiślaka to pięć meczów i pięć porażek.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski (60 Krystian Brudz), Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta, Artur Sułek, Rafał Giziński, Rafał Banaszek, Dominik Giziński (85 Jakub Wankiewicz), Mateusz Kamola (70 Karol Niećko), Damian Kopeć

30 kwietnia 2017, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Unia Hrubieszów 1:3 (0:3)
Krystian Brudz 77 - Ivan Oleksiuk 10, Mariusz Podgórski 15, Mateusz Oleszczuk 42

Sędziował Jacek Paskudzki (Biała Podlaska)

Relacja z meczu

Zapowiedź 25. kolejki

Na początek majowego weekendu Powiślak zagra na własnym boisku z Unią Hrubieszów. Unia zajmuje 14. miejsce w tabeli, a na wiosnę zdobyła 8 punktów. Wszystkie te punkty zostały zdobyte na własnym boisku. W trzech meczach wyjazdowych Unia nie zdobyła ani jednego punktu. Dla porównania, Powiślak wiosną zdobył o jeden punkt mniej niż jego najbliższy rywal, a na własnym boisku zaledwie trzy. Liczymy na przełamanie złej serii czterech porażek z rzędu. Mecz w niedzielę o godzinie 16.00. Zapraszamy!

Pary XXV kolejki

Sobota, 29.04
Lublinianka Lublin - Polesie Kock (godz. 14:00)
Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice (godz. 14:00)
Lutnia Piszczac - Górnik II Łęczna (godz. 15:00)
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 16:00)

Niedziela, 30.04
Włodawianka Włodawa - Chełmianka Chełm (godz. 15:00)
LKS Milanów - Kłos Chełm (godz. 16:00)
POM Iskra Piotrowice - Victoria Żmudź (godz. 16:00)
Powiślak Końskowola - Unia Hrubieszów (godz. 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość (godz. 17:00)

Czwarta porażka z rzędu

W meczu Powiślaka z Victorią, rozgrywanym na boisku rywali, dużą rolę odgrywała pogoda, a konkretnie silnie wiejący wiatr. W pierwszej połowie to naszym zawodnikom sprzyjały warunki atmosferyczne, ale nie byli w stanie udokumentować swojej przewagi bramką. Co więcej, gola tuż przed przerwą strzelili gospodarze i wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza odsłona meczu. W drugiej połowie to Victoria lepiej prezentowała się na boisku i udokumentowała to kolejną bramką na 4 minuty przed końcem spotkania. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, a Powiślak musiał przełknąć gorycz czwartej porażki z rzędu.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski, Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Jakub Wankiewicz (73' Krystian Brudz), Rafał Giziński, Rafał Banaszek, Karol Niećko, Maciej Pięta, Damian Kopeć

23 kwietnia 2017, 16:00 - Żmudź
Victoria Żmudź - Powiślak Końskowola 2:0 (1:0)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

robi jablonsky1
29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.

Tomb81raider
22.09.2016 20:05
Ale jaja, jednak MOTOR się trafił, jak dla mnie SUPER, nie ukrywam, że tego chciałem. Fajny meczyk się szykuje, a jak już się odpadnie, to przynajmniej z kimś konkretnym...

21.09.2016 21:37
tak jak to miało miejsce bodaj 2 sezony temu podczas meczu z Ładą B. ... xD Tak na marginesie: to ktoś może z puławskiej TV ?

21.09.2016 21:35
A co tyczy się relacji meczu z T-sovią, to fajnie to wyglądało. Jak dla mnie dobrze było by, gdyby takie relacje zdarzały się sporo częściej. Oby to NIE był tylko jednorazowy "epizod",

21.09.2016 21:32
z III ligi w kol. rundzie, też z pewnością mało kto by narzekał zapewne...

21.09.2016 21:31
Co do OPP - brawo, o to chodziło! Teraz jak by się Motor/Avia trafiły, było by fajnie, przynajmniej mecz byłby w końcu u siebie... Choć równie dobrze może być np. teraz Borzechów albo J-wianka, a ktoś