Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.04.2018 02:37:55

Bez punktów w Stężycy
LigaNie udała się piłkarzom Powiślaka wyprawa do Stężycy. Drużyna z Końskowoli przegrała 1:2, mimo, że do przerwy udawało się utrzymać bezbramkowy remis. Jedyną bramkę dla Powiślaka zdobył Konrad Gembal po dośrodkowaniu Rafała Ciuciasa z rzutu rożnego.

Skład Powiślaka:
Lipczyński H. - Radomski M., Cyman R., Chabora T. - Białek M., Gembal
K., Kłyś K., Rożek M., Chabros P. - Ciucias R., Łuczyński J.

Mazowsze Stężyca - Powiślak Końskowola 2:1 (0:0)
Bramka dla Powiślaka: Gembal K.
Zapowiedź XVI kolejki
LigaW najbliższej kolejce piłkarskiej klasy A, Powiślak Końskowola zmierzy się z Mazowszem Stężyca. Nasz rywal w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, zajmuje 2 miejsce w tabeli z niewielką stratą 3 punktów do Góry Puławskiej. Czeka nas trudne spotkanie, w którym z pewnością nie jesteśmy faworytami, lecz stać Powiślak na sprawienie niespodzianki. Mecz odbędzie się w Stężycy o 14.
W innych spotkaniach, liderujący KS Góra Puławska zagra z Wilkami, a w Garbowie miejscowa Zawisza podejmie rezerwy Stali Poniatowa.

Pary XVI kolejki:

Niedziela, 9.05
KS Góra Puławska - Wilki Wilków (godz. 13.00)
Mazowsze Stężyca - Powiślak Końskowola (godz. 14.00)
KS Drzewce - Garbarnia Kurów (godz. 15.00)
Serokomla Janowiec - BKS Bogucin (godz. 15.00)
Żyrzyniak Żyrzyn - Cisy II Nałęczów (godz. 15.00)
Zawisza Garbów - Stal II Poniatowa (godz. 16.00)
Czwórka do zera
LigaW dzisiejszym meczy Powiślak Końskowola pewnie pokonał Serokomlę Janowiec 4:0. Na początku obie drużyny próbowały atakować jednak bezskutecznie. Z czasem przewagę stwarzał sobie Powiślak, który udokumentował ją w 22 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę strzelił Jakub Łuczyński. 9 minut później po strzale Michała Białka zza pola karnego, Powiślak prowadził już 2:0. Przed przerwą obraz gry nie zmienił się, drużyna z Końskowoli przeważała lecz bramki "do szatni" nie strzeliła.
Druga połowa rozpoczęła się imponująco. W pierwszej akcji bramkę zdobył Marcin Radomski po lobie nad bramkarzem. Serokomla już się nie podniosła. Co chwilę pod jej bramką Powiślak stwarzał kolejne, groźne akcje. W 62 minucie dzieła zniszczenia dokonał najlepszy strzelec Powiślaka w tym sezonie, Rafał Ciucias. Kolejne akcje i groźne strzały przede wszystkim Michała Białka nie przyniosły zmiany rezultatu. Po dzisiejszym meczu można pochwalić drużynę z Końskowoli, która była zespołem zdecydowanie lepszym i w drugiej części spotkania praktycznie cały czas atakowała. Ponadto cieszy powrót po kontuzji Marcina Rożka.

Lipczyński H. - Sowiński M., Chabora T., Cyman R. - Miturski M. ( 70' Cybula P.), Kłyś K., Radomski M. ( 75' Rożek M.), Gembal K. ( 60' Suszek M.) - Białek M., Ciucias R., Łuczyński J. ( 86' Chabora P.)

Powiślak Końskowola - Serokomla Janowiec 4:0 (2:0)
Bramki: 22' Łuczyński J., 31' Białek M., 46' Radomski M., 62' Ciucias R.

Sędziowali: Nastalski Mariusz oraz Targoński Krzysztof, Filipek

Bramka dla Powiślaka na 1:0
Bramka dla Powiślaka na 4:0
Zdjęcia ze spotkania
Zapowiedź XV kolejki
LigaW długi, majowy weekend zostanie rozegrana XV kolejka piłkarskiej A klasy. W niedzielę, 3 maja, Powiślak Końskowola zagra na własnym boisku z Serokomlą Janowiec. nasi piłkarze z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za dwie ostatnie porażki. Goście z Janowca również przegrali dwa ostatnie spotkania, a więc Powiślak ma szanse na przełamanie swojej niechlubnej serii. Zapraszamy wszystkich na stadion na godzinę 12.00 !
Najciekawsze spotkania zostaną rozegrane w sobotę. W nich, Stal II podejmie na własnym boisku lidera z Góry Puławskiej a wicelider, Mazowsze Stężyca, zagra na wyjeździe w Bogucinie z Garbarnią Kurów.

Sobota, 02.05
Garbarnia Kurów - Mazowsze Stężyca (godz. 12.00)
w Bogucinie
Stal II Poniatowa - KS Góra Puławska (godz. 16.00)
Niedziela, 03.05
Powiślak Końskowola - Serokomla Janowiec (godz. 12.00)
Wilki Wilków - Żyrzyniak Żyrzyn (godz. 14.00)
BKS Bogucin - Zawisza Garbów (godz. 14.00)
Cisy II Nałęczów - KS Drzewce (godz. 17.00)
Rozstrzelali się
Prasa    Czternasta kolejka grupy II lubelskiej klasy A stała pod znakiem bramek. W sześciu meczach piłkarze zdobyli ich aż 29. Średnio wychodzi prawie pięć goli na jedno spotkanie. Siedem bramek zobaczyli kibice w janowcu, gdzie Serokomla przegrała z Garbarnią Kurów 2:5

Faworytem spotkania byli goście. Potwierdzili to prowadząc po pierwszej połowie 3:0. Ale zespół z Janowce wcale nie zamierzał tak tanio sprzedać skóry. W drugiej połowie postraszył kurowian dwoma bramkami. Zdobyli je Dawid Paczka i Piotr Ozga. Na nic się to jednak zdało. Garbarnia dołożyła kolejne dwa i tym sposobem wracała do domu w radosnych nastrojach, odnosząc drugie zwycięstwo z rzędu.
    Kolejny mecz w brawach "zielono-czerwonych" rozegrał Rafał Wałach - autor dwóch bramek. Pozostałe strzelili Marcin Mazurkiewicz, niezawodny Kamil Wójciak i Tomasz Haba.
    Strzeleckie fajerwerki ujrzeli również fani Żyrzyniaka. Niestety, gole strzelali w większości rywale z rezerw Stali Poniatowa. Żyrzynianie przegrali 1:7. Honorowe trafienie dla nich zaliczył kapitan Paweł Milczek, który wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego za faul na Bartłomieju Bernacie.
    Mimo wzmocnień dokonanych zimą, słabo wiedzie się w tej rundzie Powiślakowi Końskowola. Do zespołu dołączyli m.in. bramkarz Hubert Lipczyński ze Stali Poniatowa oraz napastnik Michał Białek z Koziołka Lublin. Tymczasem podopieczni trenera Antoniego Piaseckiego ulegli będącego niżej w tabeli Zawiszy Garbów. Tu, podobnie jak w meczu Żyrzyniak - Stal, jedyna bramka dla przegranych padła po rzucie karnym. Skutecznym egzekutorem jedenastki był Rafał Ciucias.
    Swoje robi za to Góra Puławska. Lider wygrał kolejny mecz z rzędu. Tym razem zawodnicy Marka Nowaka odprawili z kwitkiem BKS Bogucin pokonując go 2:0 po bramkach Wiktora Kowalskiego i Macieja Kowalika.
    Nie odpuszczają także zawodnicy Mazowsza Stężyca, którzy jednak musieli się napracować, żeby zdobyć trzy punkty w Drzewcach. Wicelider wygrał ostatecznie 3:2 i było to szczęśliwe zwycięstwo. Dwa gole dla Mazowsza zdobył Marcin Gajdziński, jednego Rafał Chrząszcz. Bramki dla Drzewc strzelił Radosław Wiśliński z rzutu karnego i Piotr Mrozek.
    Swój mecz z Wilkami Wilków gładko przegrały zaś rezerwy Cisów Nałęczów ulegając 0:2

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Tomb81raider
24.02.2018 18:49
Tak wgle, to mecz finałowy powinien być grany na weekendzie, ale brak terminów, bo gra liga, więc tego się nie przeskoczy.

24.02.2018 18:47
ale mecze tego typu powinno grać się nie wcześniej, jak poł. kwietnia/maj, tak jak to odbywa się w innych okręgach, a nie tak "kombinować na siłę".

24.02.2018 18:45
Całe szczęście, że ktoś w porę przyszedł po rozum do głowy, bo patrząc na to, jak wygląda murawa to wątpliwe, aby na 4.03. boisko nadawało się do gry... Ja wiem, że wszystko celem faworyzowania Avii,

Kuba Padaka
20.09.2017 22:28
est przecież sektor dla gości... Bo chyba z racji tego, że mecz był w K-woli, tak nie powinno to wyglądać. Tyle w uwagach, liczę na uwzględnienie prośby.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:27
iążcie jakoś rozsądnie sytuację z kibicami, żeby nie było tak, jak w zeszłym roku, że miejscowi musieli się cisnąć pod szatnią, a Motorowi udostępniono w całości całą trybunę główną, pomimo tego, że j

Kuba Padaka
20.09.2017 22:24
Graty Panowie, super skuteczność, szansa na historyczny wynik, jakim jest półfinał, został osiągnięty, więc czego chcieć więcej... xD Motor po raz 2-gi: super sprawa. Tylko jedno "ale": rozw

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)