Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.09.2017 17:50:23

KlubW najbliższy wtorek (tj. 22 kwietnia), o godz. 17.00 w ramach treningu zostanie rozegrany sparing pomiędzy pierwsza a drugą drużyną KS Powiślak Końskowola.

Ostatecznie sparing został odwołany z powodu nie najlepiej przygotowanej murawy.

22.04.2008 Powiślak Końskowola - Powiślak II Końskowola (odwołany)
Uwaga! Żyrzyniak gromi
PrasaKibice z Żyrzyna mają ostatnio same powody do radości. Przed niemal dwoma tygodniami ich ulubieńcy pokonali na własnym boisku lidera rozgrywek Amatora Lepoldów Rososz aż 5:1, zaś w ostatniej kolejce powtórzyli ten wyczyn. Tym razem ich ofiarą padła Serokomla Janowiec. Cieszyć się może również Kamil Kopeć, który imponuje skutecznością. W janowcu, tak jak z Amatorem, dwukrotnie pokonał bramkarza rywala. Po jednym trafieniu dołożyli Jacek Jastrzębski, Mirosław Wrótny, i Jarosław Matras.
Równie wysoko wygrał Powiślak Końskowola, który pokonał rezerwy Cisów 5:0. Pierwszy gol padł po samobójczym strzale Tomasza Stanieckiego tuż przed przerwą. Kolejne bramki dla gospodarzy zdobyli Jacek Dębiec, Marcin Rożek i Konrad Gembal (dwie). Zwycięstwo Powiślaka mogło być jeszcze okazalsze, ale Ryszard Mączka nie wykorzystał karnego.
Plasująca się najwyżej z drużyn Góra Puławska uległa wiceliderowi ze Stężycy 1:3. Honorowy gol był dziełem Pawła Czekaja. Drugi remis w tej rundzie osiągnęła Garbarnia Kurów. Podopieczni Dariusza Gajdy, na razie, nie przegrali.

Tygodnik Puławski, Rok V Nr 67 (181)
Cisy rozgromione
LigaMecz pomiędzy Powiślakiem a Cisami II Nałęczów rozpoczął się z 20-to minutowym opóźnieniem z powodu problemem z koszulką bramkarza przyjezdnych. W 45 minucie spotkania po dośrodkowaniu piłkarza Powiślaka, piłkę do własnej bramki skierował zawodnik Cisów. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy po kolejnym dobrym dośrodkowaniu i piąstkowaniu bramkarza gości, piłkę dobitką do pustej bramki pięknym szczupakiem skierował Jacek Dębiec i do przerwy Powiślak prowadził 2:0. Przyjezdni ani razu nie zagrozili bramce, w której stał Wojtek Pięta. W 64 minucie spotkania pięknym strzałem z około 20 metrów do bramki popisał się Marcin Rożek i lobem pokonał bramkarza Cisów. 5 minut później prowadziliśmy już 4:0. Po rzucie wolnym z 16 metrów i odbitej piłce od poprzeczki piłkę strzałem głową w bramce umieścił Konrad Gembal. Kolejne 5 minut i kolejna bramka. Ponownie strzelcem Konrad Gembal, który wykorzystał dobre podanie na prawą stronę boiska i strzałem w długi róg pokonał bramkarza przyjezdnych. W trakcie 2 połowy, wyborną sytuację do strzelenia bramki miał Ryszard Mączka lecz wykonując rzut karny piłka minęła bramkę. Powiślak miał olbrzymią przewagę podczas całego spotkania i zasłużenie pokonał rezerwy Cisów Nałęczów 5:0.

Skład Powislaka:
Pięta W. - Chabora T. (64' Ciucias T.), Cyman R., Mączka R., Leszczyński K. - Gembal K., Kozieł G. (79' Wójcik M.), Suszek Mariusz, Suszek Marcin - Rożek M., Dębiec J. (75' Chabora A.)

KS Powiślak Końskowola - Cisy II Nałęczów 5:0 (2:0)
Bramki:
45' Staniecki T. (sam.), 45+2' Dębiec J, 64' Rożek M, 69' Gembal K, 74' Gembal K

Bramka na 4:0
Niewykorzystany rzut karny
Strzał w słupek z pierwszej połowy
Zdjęcia ze spotkania
Porażka
LigaW dzisiejszym meczu A klasy pomiędzy Powiślakiem Końskowola a Garbarnią Kurów nasza drużyna przegrała na wyjeździe 0:1. Jedyna bramka padła w 70 minucie.

KKS Garbarnia Kurów - KS Powiślak Końskowola 1:0 (0:0)
Bramka:
70' Wałach

Skład Powiślaka:
Pięta W. - Cyman R., Chabora T., Suszek Mariusz, Leszczyński K. (Kwaśny A.) - Gembal K., Rozek M., Ciucias T., Suszek Marcin - Ciucias R., Krawczyk S.
MKS II Ryki rezygnuje
LigaMKS II Ryki wycofały się z rozgrywek w piłkarskiej klasie A. Wszystkie mecze z klubem z Ryk zostały odwołane a drużyny, które powinny rozgrywać spotkanie ligowe w tym dniu z MKS-em będą pauzować oraz dostaną walkower na korzyść swojej drużyny.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:28
est przecież sektor dla gości... Bo chyba z racji tego, że mecz był w K-woli, tak nie powinno to wyglądać. Tyle w uwagach, liczę na uwzględnienie prośby.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:27
iążcie jakoś rozsądnie sytuację z kibicami, żeby nie było tak, jak w zeszłym roku, że miejscowi musieli się cisnąć pod szatnią, a Motorowi udostępniono w całości całą trybunę główną, pomimo tego, że j

Kuba Padaka
20.09.2017 22:24
Graty Panowie, super skuteczność, szansa na historyczny wynik, jakim jest półfinał, został osiągnięty, więc czego chcieć więcej... xD Motor po raz 2-gi: super sprawa. Tylko jedno "ale": rozw

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.