KlubLubelski Związek Piłki Nożnej opublikował oficjalne tabele z rozgrywkami w rundzie jesiennej.
Oto pozycje na których znajduje się Powiślak:

10. KS Powiślak II Witowice

Lubelska Liga Trampkarzy Młodszych
7. KS Powiślak Końskowola

Puchar Starosty 2008
PowiatZmagania w tych rozgrywkach rozpoczną sie 21 stycznia. W rozgrywkach wystartuje 11 ekip, w turnieju nie wystartują drużyny Powiślak II Witowice oraz Cisy Nałęczów. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy, Powiślak zagra w trzy-zespołowej grupie wraz z drużynami, które grają na co dzień w klasie okręgowej - Hetman Gołąb oraz Orły Kazimierz.

21.01.2008 (poniedziałek)
Wisła II Puławy - Garbarnia Kurów (godz. 17.00)
Serokomla Janowiec - Żyrzyniak Żyrzyn (18.00)
Wisła II Puławy - Żyrzyniak Żyrzyn (19.00)

22.01.2008 (wtorek)
Wisła Puławy - Wawel Wąwolnica (17.00)
KS Góra Puławska - KS Wola Czołnowska (18.00)
Wisła Puławy - KS Wola Czołnowska (19.00)

23.01.2008 (środa)
Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia Kurów (17.00)
Wisła II Puławy - Serokomla Janowiec (18.00)
Garbarnia Kurów - Serokomla Janowiec (19.00)

24.01.2008 (czwartek)
Wawel Wąwolnica – KS Góra Puławska (17.00)
Wisła Puławy – KS Wola Czołnowska (18.00)
KS Wola Czołnowska – Wawel Wąwolnica (19.00)

25.01.2008 (piątek)
Powiślak Końskowola – Hetman Gołąb (17.00)
Orły Kazimierz – Hetman Gołąb (18.00)
Powiślak Końskowola - Orły Kazimierz(19.00)

Początek rozpoczęcia finałów 26.01 (sobota) od godziny 10.00.
Mecze będą się odbywać na bocznym boisku MOSIR-u w Puławach. Wstęp wolny. W imieniu organizatorów i Zarządu Klubu Wisła Puławy zapraszam.

co właśnie mija.

Wszystkim użytkownikom i kibicom składa administrator.

Wygrana na zakończenie
LigaW dzisiejszym, ostatnim meczu rundy jesiennej Powiślak pokonał na własnym stadionie Wilki Wilków. W pierwszej połowie naszej drużynie należał się rzut karny za faul ale gwizdek sędziego był cicho. Przez pierwszą połowę przeważał Powiślak ale nie udało mu się strzelić bramki. W 52 minucie akcja Marcina Rożka, który strzelił w bramkarza a piłkę dobił Rafał Ciucias i prowadziliśmy 1:0. 18 minut później akcję lewą stroną przeprowadził Piotr Szarowolec, który dośrodkował w pole karne a asystujący przy pierwszej bramce Marcin Rożek skierował piłkę do bramki. Powiślak pewnie pokonał Wilki Wilków 2:0.

Skład KS Powiślak Końskowola:
Próchniak M - Mączka R, Chabora T, Cyman R, Leszczyński K - Gembal K, Suszek Mariusz, Szarowolec P, Ciucias R - Rożek M, Suszek Marcin

KS Powiślak Końskowola - LKS Wilki Wilków 2:0 (0:0)
Bramki:
52' Ciucias R, 70' Rożek M
Zapowiedź 13. kolejki
Liga11 listopada rozegrana zostanie ostatnia kolejka jesiennej rundy sezonu 2007/08. Nasz Powiślak rozegra spotkanie na własnym boisku z Wilkami Wilków. Po ostatniej porażce w Bogucinie koniecznie trzeba wywalczyć 3 punkty by trzymać kontakt z czołową piątką, i w dobrym nastroju zakończyć pierwszą połowę sezonu. Jak wiadomo, trener Mariusz Suszek nie będzie miał do dyspozycji na ten mecz kilku graczy. Z powodu czerwonych kartek nie zagra Jacek Dębiec i Łukasz Mączka, a z powodu kontuzji doznanych w ostatnich meczach, nie będą mogli zagrać Krzysztof Romanowski (czołowy strzelec naszej ekipy) i Konrad Gembal. Nie do końca wiadomo czy na mecz stawi się Grzegorz Kozieł i Damian Woźniak. Ich nieobecność nie jest do końca jasna. W takiej sytuacji trener ma ciężki orzech do zgryzienia, a w efekcie tego swoją szansę na występ dostanie na pewno kilka osób nie wychodzących zbyt często w podstawowej jedenastce. Miejmy nadzieję, że wystarczy to na Wilków, który w ostatniej kolejce zaskoczył chyba wszystkich i wygrał z drugą drużyną Stali Poniatowa.
Rozpoczęcie meczu o godzinie 11.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy do gorącego dopingowania Powiślakowi. Przy tak niskich ostatnio temperaturach trzeba podgrzać atmosferę na stadionie.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:28
est przecież sektor dla gości... Bo chyba z racji tego, że mecz był w K-woli, tak nie powinno to wyglądać. Tyle w uwagach, liczę na uwzględnienie prośby.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:27
iążcie jakoś rozsądnie sytuację z kibicami, żeby nie było tak, jak w zeszłym roku, że miejscowi musieli się cisnąć pod szatnią, a Motorowi udostępniono w całości całą trybunę główną, pomimo tego, że j

Kuba Padaka
20.09.2017 22:24
Graty Panowie, super skuteczność, szansa na historyczny wynik, jakim jest półfinał, został osiągnięty, więc czego chcieć więcej... xD Motor po raz 2-gi: super sprawa. Tylko jedno "ale": rozw

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.