Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.07.2017 18:34:04

Zmiana godziny spotkania

17 czerwca odbędzie się ostatnia kolejka IV ligi lubelskiej w sezonie 2016/2017. Powiślak zmierzy się wtedy na własnym boisku z Lewartem Lubartów. Początkowo mecz miał się odbyć o godzinie 17:30 lecz po zmianie będzie to godzina 11:00. Zapraszamy na stadion przy ul. Żyrzyńskiej.

Drugie zwycięstwo w czerwcu

W środę, 7 czerwca, odbył się przełożony mecz wyjazdowy Powiślaka z Ładą 1945 Biłgoraj. Pierwsza połowa spotkania przebiegała w spokojnym tempie, obie drużyny nie stworzyły porywającego widowiska. Do przerwy 0:0. Po zmianie stron sędzia podyktował rzut karny dla Powiślaka. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Patryk Grzegorczyk i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, ale nie potrafili zagrozić bramce Powiślaka. W 78. minucie Mateusz Kamola wykonywał rzut wolny. Piłka po jego strzale poszybowała nad murem i wpadła wprost w okienko bramki. W tym momencie Powiślak wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patyk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak, Kamil Przychodzień (75 Kamil Leszczyński), Karol Niećko (65 Sebastian Gołębiowski), Dominik Giziński, Rafał Banaszek, Maciej Pięta (60 Artur Sułek), Krystian Brudz (46 Damian Kopeć), Mateusz Kamola

7 czerwca 2017, 17:00 - Biłgoraj
Łada Biłgoraj - Powiślak Końskowola 0:2 (0:0)
Patryk Grzegorczyk 51 (k), Mateusz Kamola 78

Żółte kartki: Bicki, Pięta

Sędziował: Mikołaj Kostrzewa (Lublin)

Bramki

Pewne zwycięstwo

Od początku meczu Powiślaka z Lutnią to nasza drużyna dyktowała warunki, ale nie potrafiła tego udokumentować bramką. Ta sztuka udała się w 24. minucie po trafieniu Artura Sułka. Przed przerwą Lutnia mogła doprowadzić do remisu po rzucie karnym, ale jedenastki nie wykorzystał jeden z piłkarzy gości. Kilka minut po zmianie stron Powiślak podwyższył prowadzenie za sprawą Mateusza Kamoli. W 85. minucie, po dośrodkowaniu piłki z bocznej strefy boiska, piłkarz Lutni niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki i mecz ostatecznie zakończył się pewnym zwycięstwem Powiślaka 3:0.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski, Patyk Grzegorczyk (68 Mateusz Antoniak), Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Rafał Banaszek, Artur Sułek (80 Karol Niećko), Rafał Giziński (62 Dominik Giziński), Mateusz Kamola (75 Krystian Brudz), Damian Kopeć, Maciej Pięta

3 czerwca 2017, 14:30 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac 3:0 (1:0)
Artur Sułek 24, Mateusz Kamola 4, Daniel Czechowski 85 (s)

Żółte kartki: Banaszek, D. Giziński

Sędziował: Mateusz Garbaty (Zamość)

W 45. minucie Damian Artymiuk (Lutnia) nie wykorzystał rzutu karnego (uderzył obok bramki).

Bramki na 2:0 oraz 3:0

Zapowiedź 32. kolejki

Przed Powiślakiem mecz z Lutnią Piszczac, czyli drużyna, która po zakończeniu tego sezonu spadnie do klasy okręgowej. Pomimo przedostatniego miejsca w tabeli, Lutnia potrafi sprawić niespodzianki i zanotować korzystne wyniki z wyżej notowanymi rywalami. Tak było w ostatniej kolejce, kiedy to bezbramkowo zremisowała ze Stalą Kraśnik. Powiślak potrzebuje punktów aby być spokojnym o ligowy byt i mecz z drużyną z Piszczaca wydaje się najlepszą okazją aby zdobyć 3 punkty. Liczymy na to, że Powiślak w końcu odniesie przekonywujące zwycięstwo i nie powtórzy się wynik z rundy jesiennej kiedy to w Piszczacu padł bezbramkowy remis. Początek spotkania w sobotę o godzinie 14.30 na stadionie przy ul. Żyrzyńskiej. Zapraszamy!

Pary XXXII kolejki

Sobota, 3.06
Polesie Kock - Włodawianka Włodawa (godz. 11:00)
Victoria Żmudź - Kryształ Werbkowice (godz. 11:00)
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac (godz. 14:30)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów (godz. 17:00)

Niedziela, 4.06
Chełmianka Chełm - Kłos Chełm (godz. 15:00)
Hetman Zamość - Górnik II Łęczna (godz. 17:00)
POM Iskra Piotrowice - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 17:00)
Stal Kraśnik - LKS Milanów (godz. 17:00)
Unia Hrubieszów - Lublinianka Lublin (godz. 17:00)

Chełmianka tryumfuje w rozgrywkach

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Chełmianka Chełm zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. Dzięki wygranej 2:0 z Kryształem Werbkowice oraz remisowi 2:2 w meczu Górnik II - Polesie, drużyna z Chełma ma 10 punktów przewagi nad rezerwami z Łęcznej. Chełmianka w poprzednim sezonie spadła z III ligi, a już dziś może świętować powrót do wyższej klasy rozgrywkowej.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

robi jablonsky1
29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.

22.09.2016 20:05
Ale jaja, jednak MOTOR się trafił, jak dla mnie SUPER, nie ukrywam, że tego chciałem. Fajny meczyk się szykuje, a jak już się odpadnie, to przynajmniej z kimś konkretnym...

21.09.2016 21:37
tak jak to miało miejsce bodaj 2 sezony temu podczas meczu z Ładą B. ... xD Tak na marginesie: to ktoś może z puławskiej TV ?

21.09.2016 21:35
A co tyczy się relacji meczu z T-sovią, to fajnie to wyglądało. Jak dla mnie dobrze było by, gdyby takie relacje zdarzały się sporo częściej. Oby to NIE był tylko jednorazowy "epizod",

21.09.2016 21:32
z III ligi w kol. rundzie, też z pewnością mało kto by narzekał zapewne...

21.09.2016 21:31
Co do OPP - brawo, o to chodziło! Teraz jak by się Motor/Avia trafiły, było by fajnie, przynajmniej mecz byłby w końcu u siebie... Choć równie dobrze może być np. teraz Borzechów albo J-wianka, a ktoś