Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D1 Młodzik D2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.09.2018 13:25:42

Zapowiedź 3. kolejki

W niedzielę 26 sierpnia naszą drużynę czeka wyjazd do Tomaszowa Lubelskiego. Rywalem Powiślaka będzie tamtejsza Tomasovia, która wygrała oba swoje mecze (z Huczwą Tyszowce 2:1 oraz Polesiem Kock 1:2). Jak wiadomo z ubiegłych sezonów, zawsze ciężko się gra na stadionie przy Alei Sportowej. Po ostatnich wynikach naszego zespołu trener Giza gwarantuje dobre widowisko i walkę o trzy punkty. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na boisko rywala na godzinę 17:00.

Pary III kolejki

Sobota, 25.08
Hetman Zamość - Victoria Żmudź (godz. 13:00)
Lublinianka Lublin - MKS Ryki (godz. 17:00)
Górnik II Łęczna - Polesie Kock (godz. 16:00)

Niedziela, 26.08
Start 1944 Krasnystaw - Kłos Chełm (godz. 17:00)
Włodawianka Włodawa - Lewart Lubartów (godz. 17:00)
Kryształ Werbkowice - Orlęta Łuków (godz. 17:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Powiślak Końskowola (godz. 17:00)
Łada 1945 Biłgoraj - Huczwa Tyszowce (godz. 17:00)

Z Lublinianką tylko punkt

W niedzielę 19 sierpnia Powiślak podejmował u siebie Lubliniankę Lublin. Mecz nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze, gdyż w 14' po dośrodkowaniu gości bramkę z pierwszej piłki zdobył Rafał Stępień. Czternaście minut później Rafał Giziński dośrodkował do Kamila Leszczyńskiego, a ten dograł główką do Sebastiana Pydy, który głową umieścił futbolówkę w siatce. W 31' oraz 38' kolejno swoich sił próbowali Damian Koprucha i Paweł Bielak, jednak dobrze w tym dniu spisywał się Maksymilian Żuber. W 42' Rafał Giziński był faulowany w polu karnym, po czym sędzia wskazał na "wapno". Ten sam zawodnik podszedł do piłki i dał prowadzenie Powiślakowi. Zaledwie minutę później Robert Kazubski podał do Damiana Kopruchy, który ograł obrońców, minął bramkarza i zdobył bramkę. Pierwsze czterdzieści pięć minut zakończyło się wynikiem 3:1. Na samym początku drugiej połowy, bo w 50' goście wymienili kilka podań i po rajdzie jednego z graczy zdobyli gola z około jedenastu metrów. Piłka musnęła jeszcze po ręce Kasperka. Sytuacje strzeleckie miał jeszcze nasz zespół jednak górą z pojedynków wychodził Żuber. W 67' z rzutu wolnego do remisu doprowadził Damian Kamola. Do końca spotkania nasi piłkarze próbowali jeszcze wyjść na prowadzenie, jednak bezskutecznie. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Oskar Kasperek - Sebastian Pyda, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński (69 Patryk Grzegorczyk) - Adrian Dudkowski, Wiktor Bogusz, Damian Miazga (46 Łukasz Mietlicki), Robert Kazubski (72 Maciej Jakóbczyk), Rafał Giziński - Paweł Bielak (83 Mateusz Kamola), Damian Koprucha (46 Mateusz Kłyk).

19 sierpnia 2018, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola – Lublinianka Lublin 3:3 (3:3)
Bramki: Sebastian Pyda 28, Rafał Giziński 42 (rzut karny), Damian Koprucha 43 – Rafał Stępień 14, Adrian Rapa 50, Damian Kamola 67

Żółte kartki: Mateusz Kłyk x2, Damian Miazga, Mateusz Antoniak, Sebastian Pyda, Patryk Grzegorczyk
Czerwona kartka: Mateusz Kłyk 90+4'

Sędziował: Rafał Reszka (Lublin)

Relacja z meczu

Zapowiedź 2. kolejki

W 2. kolejce IV ligi zainaugurujemy rozgrywki na własnym stadionie. Naszym rywalem będzie Lublinianka Lublin. Ostatni raz z drużyną z Wieniawy mierzyliśmy się w meczu towarzyskim, w którym przegraliśmy aż 6:1. Będzie to dobra okazja na rewanż, dlatego spodziewamy się dobrego widowiska. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Pary II kolejki

Sobota, 18.08
Kłos Chełm - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 15:00)
Huczwa Tyszowce - Górnik II Łęczna (godz. 15:00)

Niedziela, 19.08
Polesie Kock - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 14:00)
Powiślak Końskowola - Lublinianka Lublin (godz. 16:00)
MKS Ryki - Kryształ Werbkowice (godz. 17:00)
Orlęta Łuków - Hetman Zamość (godz. 17:00)
Victoria Żmudź - Włodawianka Włodawa (godz. 17:00)
Lewart Lubartów - Start Krasnystaw (godz. 17:00)

Mecze domowe B-klasy JESIEŃ-2018
Drużyny juniorskie

Zarząd K.S. „Powiślak” w Końskowoli uprzejmie zawiadamia, że mecze rundy „JESIEŃ-2018” B-KLASY sezonu 2018/2019, w których Nasz Klub jest gospodarzem, odbędą się na boisku przy ul. Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli w następujących terminach:

Bez punktów w Werbkowicach

W pierwszym meczu ligowym przyszło nam się mierzyć na ciężkim terenie z Kryształem Werbkowice. Spotkanie nie zaczęło się dla nas dobrze gdyż już w 7 minucie przytrafił się błąd w naszej defensywie co poskutkowało utratą bramki. Nie przybiło to jednak naszych piłkarzy. Trzy minuty później Damian Koprucha dograł do Macieja Pięty, a ten wykorzystał okazję i zdobył bramkę. W 15' mogliśmy wyjść na prowadzenie lecz zarówno asystujący jak i zdobywca gola nie trafili dobrze w piłkę z najbliższej odległości, co wykorzystał bramkarz rywali. Jak mówi piłkarskie przysłowie "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". W 20' po dośrodkowaniu gospodarzy w pole karne Powiślaka, nieporozumienie naszych obrońców z bramkarzem wykorzystał Arkadiusz Sas, umieszczając piłkę w siatce. Po pierwszej połowie widniał wynik 2:1. Drugie czterdzieści pięć minut miały odmienić losy meczu lecz gracze Kryształu nie pozwalali na wiele. Najklarowniejszą sytuację miał w 71' Adrian Dudkowski, który nie trafił czysto w piłkę po rzucie rożnym. Tuż przed końcem okazję na kolejnego gola miała drużyna z Werbkowic jednak znakomitą interwencją popisał się Oskar Kasperek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla rywali.

Oskar Kasperek - Sebastian Pyda, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński - Maciej Pięta (69 Maciej Jakóbczyk), Wiktor Bogusz (58 Łukasz Mietlicki), Damian Miazga, Robert Kazubski (58 Adrian Dudkowski), Rafał Giziński (58 Mateusz Kłyk) - Paweł Bielak, Damian Koprucha (71 Mateusz Kamola).

15 sierpnia 2018, 14:00 - Werbkowice
Kryształ Werbkowice – Powiślak Końskowola 2:1 (2:1)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ktos
06.08.2018 22:25
Jak w poprzednim roku, znowu Zawisza G. się trafia, czyli przejście dalej będzie tylko "formalnością"... :-)

Tomb81raider
22.07.2018 12:12
Rozlosowano pary I i II Rundy PP na szczeblu LZPN, zaczynamy od II Rundy OPP (5.08.) ze zwycięzcą z pary: KS Drzewce - Wisła II Puławy, także może być ciekawie już na starcie... xD

Patryk20
20.07.2018 19:04
W Końskowoli odbywa się obecnie modernizacja boiska

ktos
18.07.2018 22:03
Planowany jest tak wgle jakiś sparing w K-woli, wie ktoś?! Czy jak zwykle wszystko u innych, a u siebie będzie można wpaść dopiero na ligę... xD

robi jablonsky1
12.05.2018 09:20
Trzeba walczyć, gramy u siebie, różnie może być. Choć o tyle dobrze, że gdyby udało się znowu przejść dalej, to na sam koniec było by nieco łatwiej. Tak czy siak, powodzenia życzę xD

12.05.2018 09:17
Szkoda, że znowu (jak o finał na Motor) trafiamy na najlepszy zespół z możliwych... No ale udało się ograć III ligę 2x, to czego ma się nie udać 3 raz?! xD

Patryk20
10.05.2018 17:14
Losowanie w piątek o 12:00 happy Potencjalni rywale to Unia Hrubieszów, EKO Różanka oraz Orlęta Radzyń Podlaski

Kuba Padaka
10.05.2018 16:35
"... NAJLEPSZY w lubelskim jest, końskowolski Nasz KS" AVE Powiślak xD Z kim w półfinale Woj. 23.05., wiadomo może?

Kuba Padaka
10.05.2018 16:32
tylko bardziej myślisz o obronie, więc to raczej tak musiało wyglądać... SUPER, że wyszedł taki kapitalny strzał pod koniec! Jeszcze raz graty!!!

Kuba Padaka
10.05.2018 16:29
entu "czerwa" Avia w sytuacjach dużej przewagi nie miała, z gry to i owszem. Ale wiadomo, że jak grasz przez większ. dogr. w osłabieniu z takim zesp., to raczej się nie odkryjesz zbytnio,

Kuba Padaka
10.05.2018 16:27
Dobrze pisałem o tym pucharze, chyba miałem "nosa"! xD Brawo KSP. Tak serio, to kto był, widział, jak to wyglądało, bardzo, bardzo szczęśliwie, ale najw. efekt końcowy. Prawdę mówiąc, do mom

Kuba Padaka
06.05.2018 12:10
czyli wygrać FINAŁ. Liczy się tylko wygrana, nieważne jak, ale skuteczność do poprawy, bo inaczej nic z tego nie będzie. Do boju KSP!!!

Kuba Padaka
06.05.2018 12:08
"PUCHAR jest Nasz, siala la la la la la!!!..." xD Mobilizacja na środę, bo pasowało by wykorzystać szansę, która może się szybko nie nadarzyć powtórnie,

24.02.2018 18:49
Tak wgle, to mecz finałowy powinien być grany na weekendzie, ale brak terminów, bo gra liga, więc tego się nie przeskoczy.

24.02.2018 18:47
ale mecze tego typu powinno grać się nie wcześniej, jak poł. kwietnia/maj, tak jak to odbywa się w innych okręgach, a nie tak "kombinować na siłę".