Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.09.2017 17:53:13

Remis po nienajlepszym spotkaniu

W meczu przeciwko Ruchowi Ryki Powiślak nie wyglądał najlepiej. Nasi zawodnicy atakowali na bramkę rywala jednak za każdym razem czegoś brakowało. W 35 minucie zawodnik Ryk sfaulował naszego piłkarza we własnym polu karnym po czym sędzia główny odgwizdał rzut karny. Do piłki poszedł Grzegorz Fularski i nie pomylił się. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Druga połowa wyglądała tak samo. Obie drużyny miały akcje bramkowe lecz po stronie Powiślaka Maksymilian Żuber wraz z obrońcami dzielnie bronili bramki a także po swojej stronie zawodnicy Ruchu. Doskonałą okazję do zdobycia gola na 0:2 miał Rafał Giziński lecz zbyt lekko uderzył w piłkę. W 88 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę z główki zdobył gracz Ruchu. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Kędra (46 Patryk Grzegorczyk), Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga, Grzegorz Fularski (87 Tymoteusz Jezior), Artur Sułek (76 Kamil Przychodzień), Maciej Pięta (61 Rafał Giziński), Mateusz Kamola (46 Damian Kopeć).

16 września 2017, 16:00 - Ryki
Ruch Ryki - Powiślak Końskowola 1:1 (0:1)
Grzegorz Fularski 35 (rzut karny)

Żółte kartki: Damian Miazga

Sędziował: Jakub Prończuk (Chełm)

Bramka na 0:1

Zapowiedź 7. kolejki

W najbliższą sobotę Powiślak zagra na wyjeździe z powracającym do IV ligi Ruchem Ryki. Nasi rywale nie mają zbyt dobrego bilansu, bowiem po sześciu meczach mają pięć porażek oraz jedno zwycięstwo - 2:1 z Lublinianką czym pokazali, że potrafią zaskoczyć. Warto dodać, że nasza drużyna przed rozpoczęciem nowego sezonu grała mecz towarzyski z zespołem z Ryk, który zakończył się remisem 1:1. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion MKSu na godzinę 16:00.

Pary VII kolejki

Sobota, 16.09
Hetman Zamość - Kłos Chełm (godz. 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj - EKO Różanka (godz. 16:00)
MKS Ryki - Powiślak Końskowola (godz. 16:00)
Lublinianka Lublin - Kryształ Werbkowice (godz. 16:00)

Niedziela, 17.09
Górnik II Łęczna - Stal Kraśnik (godz. 16:00)
Roztocze Szczebrzeszyn - Sokół Adamów (godz. 16:00)
Lewart Lubartów - Victoria Żmudź (godz. 15:00)

PAUZA - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Powiślak wciąż na pierwszym miejscu!

W meczu z Ładą 1945 Biłgoraj nie brakowało emocji już od samego początku. Nasi zawodnicy ostro atakowali bramkę rywala. Niezłą okazję do zdobycia gola miał Grzegorz Fularki, który trafił w poprzeczkę. Zawodnicy Łady próbowali zaatakować po kontrataku. W 32 minucie wykonywali rzut rożny i jeden z ich graczy po błędzie w naszej obronie zdobył bramkę. W jednej z ostatnich akcji pierwszej części spotkania Mateusz Kamola wszedł w pole karne gości a Grzegorz Mulawa sfaulował go. Sędzia wskazał na wapno a do piłki podszedł nasz najskuteczniejszy strzelec w tym sezonie Grzegorz Fularski. Nie mogło być inaczej - zdobył bramkę na 1:1. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Powiślak dalej parł na bramkę rywala lecz Łada także miała swoje szanse, jednak Maksymilian Żuber i nasi obrońcy wszystko bronili. W 58 minucie znakomitym zagraniem popisał się Grzegorz Fularski, który podał do Artura Sułka, ten wycofał futbolówkę a potężnym strzałem wykazał się Damian Miazga, który zdobył bramkę na 2:1. W 67 minucie na boisko wszedł Damian Kopeć, który już w 82 minucie miał sytuację sam na sam z goalkeeperem Łady i podwyższył prowadzenie. Mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 3:1.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Kędra, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga (75 Rafał Giziński), Grzegorz Fularski, Artur Sułek, Maciej Pięta (67 Damian Kopeć), Mateusz Kamola (85 Kamil Przychodzień).

9 września 2017, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Łada 1945 Biłgoraj 3:1 (1:1)
Grzegorz Fularski 45 (rzut karny), Damian Miazga 58, Damian Kopeć 82 – Karol Misiarz 32

Żółte kartki: Kamil Leszczyński

Sędziował: Piotr Kawiński (Chełm)

Feta po meczu
Bramka na 1:1

Zapowiedź 6. kolejki

W szóstej kolejce IV ligi lubelskiej Powiślak podejmie u siebie Ładę 1945 Biłgoraj. Nasi rywale zajmują obecnie 9 miejsce w tabeli wygrywając dwa razy, raz remisując i przegrywając dwukrotnie. Powiślak natomiast w pięciu meczach zaliczył cztery zwycięstwa i jeden remis. Mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Kibiców zapraszamy na stadion w Końskowoli na godzinę 16:00.

Pary VI kolejki

Sobota, 09.09
Kłos Chełm - Lublinianka Lublin (godz. 17:00)
Powiślak Końskowola - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 16:00)

Niedziela, 10.09
Kryształ Werbkowice - MKS Ryki (godz. 16:00)
EKO Różanka - Lewart Lubartów (godz. 16:00)
Victoria Żmudź - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz 17:00)
Sokół Adamów - Górnik II Łęczna (godz. 16:00)
Stal Kraśnik - Hetman Zamość (godz. 16:00)

PAUZA - Roztocze Szczebrzeszyn

Włodawianka wycofana z rozgrywek

Włodawianka Włodawa zrezygnowała z uczestnictwa w rozgrywkach IV ligi. Po porażce z Hetmanem (2:10) do dymisji podał się trener drużyny z Włodawy, a kolejnym krokiem było wycofanie z ligi. Ostatecznie IV liga została zmniejszona do 15 zespołów, podczas kolejek ligowych jedna drużyna będzie pauzować. Wyniki meczów z udziałem Włodawianki zostały anulowane, co pozwoliło Powiślakowi wskoczyć na pozycję lidera IV ligi.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:28
est przecież sektor dla gości... Bo chyba z racji tego, że mecz był w K-woli, tak nie powinno to wyglądać. Tyle w uwagach, liczę na uwzględnienie prośby.

Kuba Padaka
20.09.2017 22:27
iążcie jakoś rozsądnie sytuację z kibicami, żeby nie było tak, jak w zeszłym roku, że miejscowi musieli się cisnąć pod szatnią, a Motorowi udostępniono w całości całą trybunę główną, pomimo tego, że j

Kuba Padaka
20.09.2017 22:24
Graty Panowie, super skuteczność, szansa na historyczny wynik, jakim jest półfinał, został osiągnięty, więc czego chcieć więcej... xD Motor po raz 2-gi: super sprawa. Tylko jedno "ale": rozw

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.