Wygrana w debiucie trenera
Dodane przez Tomek dnia 14.05.2017 18:50

Mecz z Polesiem Kock był pierwszym pod wodzą nowego szkoleniowca drużyny, Marka Nowaka. Od początku Powiślak był stroną przeważającą i już w 6. minucie miał doskonałą okazję do strzelenia bramki. Rzut karny wywalczył Rafał Banaszek, ale strzał z jedenastu metrów wykonywany przez Kamila Leszczyńskiego obronił bramkarz Polesia. Pomimo dobrej gry Powiślaka do przerwy 0:0. W 77. minucie padła jedyna bramka w tym meczu, a jej autorem był Dominik Giziński. Powiślak wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu. Było to pierwsze zwycięstwo ligowe od 19 marca.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski (65 Mateusz Antoniak), Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Dominik Giziński, Rafał Banaszek (80 Karol Niećko), Artur Sułek, Maciej Pięta (65 Krystian Brudz), Damian Kopeć (75 Mateusz Kamola), Rafał Giziński

14 maja 2017, 17:00 - Końskowola
Polesie Kock - Powiślak Końskowola 0:1 (0:0)
Dominik Giziński 77

Żółte kartki: Rafał Giziński, Gołębiowski, Pięta

Sędziował: Mateusz Garbaty (Zamość)

W 6. minucie Kamil Leszczyński (Powiślak) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Polesia obronił).