Adamów zdobyty
Dodane przez Patryk20 dnia 05.11.2017 15:04

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Powiślak mierzył się na wyjeździe z Sokołem Adamów. Od początku meczu to Powiślak był drużyną przeważającą jednak Sokół mądrze się bronił a także miał swoje sytuacje do zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga odsłona gry nie zmieniła się. Powiślak dalej napierał na bramkę ryeali. Już w 49 minucie Grzegorz Fularski miał okazję zdobyć bramkę jednak strzał obronił bramkarz Sokołu. Dwadzieścia minut później Damian Kopeć zagrał piłkę na skrzydło do Artura Sułka, który wszedł w pole karne, zwodem zmylił obrońcę i oddał strzał. Bramkarz sparował piłkę do boku gdzie znakomicie ustawił się Maciej Pięta i zdobył bramkę. Po golu na 0:1 nasi zawodnicy podbiegli do ławki rezerwowych i wykonali "kołyskę" dla trenera Gizy, któremu parę dni wcześniej urodziła się córeczka. Powiślak miał jeszcze wiele akcji bramkowych. W 88 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę z główki zdobył Patryk Grzegorczyk. W ostatniej akcji meczu, w 93 minucie także po rzucie rożnym, z główki podwyższył prowadzenie Mateusz Kłyk. Mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla Powiślaka.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Patryk Kędra, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek (90 Tymoteusz Jezior) , Damian Miazga (64 Rafał Giziński), Grzegorz Fularski, Mateusz Kamola (64 Maciej Pięta), Artur Sułek (88 Kamil Przychodzień), Damian Kopeć (75 Mateusz Kłyk).

5 listopada 2017, 13:00 - Adamów
Sokół Adamów - Powiślak Końskowola 0:3 (0:0)
Bramki: Maciej Pięta 69, Patryk Grzegorczyk 88, Mateusz Kłyk 90+3

Żółta kartka: Kamil Leszczyński

Sędziował: Albert Kędzierski (Lublin)