Mało brakowało...przegrywamy ze Stalą
Dodane przez Patryk20 dnia 11.11.2017 15:03

Mecz ze Stalą Kraśnik prawidłowo został nazwany hitem rundy jesiennej. Już na samym początku spotkania to goście mieli okazję zdobyć bramkę jednak Michał Bicki znakomicie sparował piłkę na rzut rożny. W jednym z kontrataków w 17 minucie Mateusz Kamola dośrodkował piłkę z lewej strony boiska a Grzegorz Fularski zdobył bramkę z główki na 1:0. Po tej bramce Powiślak nie przestraszył się i zaczął dalej atakować. W 24 i 37 minucie Artur Sułek i Grzegorz Fularski oddawali strzały jednak bramkarz gości dobrze interweniował. Swoje okazje mieli także kraśniczanie jednak nasi obrońcy dobrze bronili. Pierwsza połowa zakończyła się jedno bramkową przewagą Powiślaka. Po przerwie drużyna Stali wyszła mocno zmotywowana, w 46 minucie fatalny w skutkach błąd popełnił Michał Bicki, widniał wynik 1:1. Powiślak nie załamał się i już sześć minut później Damian Kopeć urwał się obrońcom gości i umieścił piłkę w siatce. Kibice Powiślaka mocno dopingowali naszych graczy. Spotkanie stało na naprawdę wysokim poziomie. Już w 60 minucie bramkę z główki po rzucie rożnym zdobył Rafał Król. Obie drużyny mocno atakowały ale to Powiślak w 67 minucie po raz kolejny wyszedł na prowadzenie po strzale Damiana Kopcia. Pięć minut później Stal oddała potężny strzał z czternastu metrów jednak Michał Bicki interweniował. W 77 minucie goście zdołali strzelić na 3:3. Po tej bramce nasza drużyna do końca próbowała wywalczyć bramkę jednak brakowało nam już sił co wykorzystała Stal Kraśnik strzelając bramkę w 90 minucie gry. Po bardzo emocjonującym meczu Powiślak uległ Stali 3:4.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk (82 Mateusz Antoniak), Patryk Kędra, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga (46 Damian Kopeć), Rafał Giziński, Grzegorz Fularski, Mateusz Kamola (87 Kamil Przychodzień), Artur Sułek (66 Maciej Pięta).

11 listopada 2017, 13:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Stal Kraśnik 3:4 (1:0)
Bramki: Grzegorz Fularski 17, Damian Kopeć 52, 67 – Filip Drozd 46, 60, Rafał Król 77, Arkadiusz Maj 90

Żółta kartka: Damian Miazga

Sędziował: Jakub Bancerz (Lublin)