Pierwsza towarzyska porażka
Dodane przez Patryk20 dnia 03.02.2018 19:11

W meczu towarzyskim z Prochem Pionki nasza drużyna nie grała najlepiej, przegraliśmy to spotkanie 0:1. Bramka dla gości padła w 35 minucie kiedy to zawodnik Prochu pokonał Maksymiliana Zolecha. Jak wypowiedział się trener Giza - "Po naszej stronie było dużo niedokładności, nonszalancji i niecelnych podań...Na pewno wybiegaliśmy to spotkanie i to jedyny plus tego sparingu. Chłopaki mają dużo do przemyślenia, bo tak doświadczonym zawodnikom nie wypada robić takich błędów."

W tym sparingu zabrakło pięciu zawodników - testowanego Łukasza Mietlickiego, Jakuba Wankiewicza i Grzegorza Fularskiego, którzy wyjechali na zawody z UMCS-em; Mateusza Kamoli, który narzeka na uraz oraz testowanego Bartłomieja Gąski, który ma problem z kostką.

Skład Powiślaka
Michał Bicki (30 Maksymilian Zolech, 60 Maksymilian Żuber) - Kamil Piotrowski, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak (46 Patryk Kędra), Kamil Leszczyński (46 Kamil Przychodzień), Rafał Banaszek (60 Tymoteusz Jezior), Damian Miazga, Rafał Giziński (46 Damian Kopeć), Maciej Pięta (46 Krystian Salamandra), Mateusz Kłyk, Artur Sułek.

3 lutego 2018, 16:00 - Puławy (MOSiR)
Powiślak Końskowola - Proch Pionki 0:1 (0:1)
Bramka: ? 35