Wywalczony punkt
Dodane przez Patryk20 dnia 15.04.2018 16:51

Kolejny mecz na szczycie nie przyniósł rozstrzygnięcia. Dobre okazje podbramkowe mieliśmy zarówno my jak i Lewart. W 22 minucie groźny strzał zawodnika gości wybronił Maksymilian Żuber. Pięć minut później Mateusz Kamola wszedł w pole karne przeciwników i został sfaulowany. Sędzia wskazał na "wapno" a karnego na bramkę zamienił Patryk Grzegorczyk. W 38 minucie akcję sam na sam wybronił po raz kolejny Żuber. Do przerwy widniał wynik 1:0 dla naszej drużyny. W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił, dalej był to mecz walki i obie drużyny miały swoje sytuacje. Jedną z nich wykorzystał w 59 minucie Michał Zuber lobując naszego goalkeepera i doprowadzając do remisu. Z bardziej klarownych okazji w 77 oraz 87 minucie po składnych akcjach kolejno strzały Łukasza Mietlickiego oraz Kamila Przychodzienia minęły bramkę. Z rzutu wolnego strzelał także Grzegorz Fularski jednak piłka nie znalazła drogi do siatki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

"Był to typowy mecz walki. Zarówno jedna, jak i druga drużyna, miały lepsze i gorsze momenty w tym spotkaniu. Podobnie z sytuacjami bramkowymi. Na pewno szanujemy punkt wywalczony w pojedynku z Lewartem Lubartów, bo to bardzo solidny rywal." - tak wypowiedział się trener Giza.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Damian Miazga (60 Mateusz Kłyk), Rafał Banaszek (60 Łukasz Mietlicki), Adrian Dudkowski (56 Grzegorz Fularski), Mateusz Kamola (85 Kamil Przychodzień), Artur Sułek, Damian Kopeć (73 Maciej Pięta).

15 kwietnia 2018, 15:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Grzegorczyk 27 (rzut karny) – Michał Zuber 59